Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Kimdir.Com ile Sanal Kartvizit Zamanı

55 sec read

Birkaç gün önce yine zar zor bulduğum boş zamanlarımdan birinde Friendfeed‘e bakayım dedim. Karşıma ilk çıkan mesajda Kimdir.com isimli bir sitenin davetiyelerinden bahsediliyordu. Derhal davetiye başvurusunda bulundum. Sağolsun Devrim Demirel’de isteğimi kırmadı ve böylece Kimdir.com’a ilk adımı atmış olduk.

Kimdir.com internet dünyasında kendinizi az ve öz bir şekilde tanıtmanıza imkân veren, tek sayfalık profillerden oluşan bir proje. Öncelikle site üye oluyorsunuz. Ardından arkaplan resminizi seçiyor, ad ve soyadınızı, sloganınızı ve hakkınızda kısa bilgi giriyorsunuz. Kaydet dedikten sonra da bir bakmışsınız ki şunun gibi bir profil sayfasına sahip oluvermişsiniz.

Erhan Yakut Kimdir?

Erhan Yakut Kimdir? – http://yakuter.kimdir.com

Davetiye kodu için şu adrese e-posta gönderebilirsiniz: [email protected]

Henüz Beta aşamasında olan bu projenin çok daha ileri gitmesini umut eder, tüm yapımcı ve yöneticilerine çalışmalarında başarılar dilerim.

Not: Friendfeed’de bu siteyi beğendiğimi söylediğimde birçok kişinin projeye karşı tepkili olduğunu gördüm. Türkiye’de bir benzeri daha olmayan, yurtdışında benzerleri bulunan bu proje için kişisel görüşüm yukarıda yazdıklarımdan ibarettir. Elbette eksikleri var, sonuçta Beta ama bence oldukça doğru bir yolda. Bu nedenle severek kullanmaya devam edeceğim. Umarım yapımcılar da bu şekilde düşünür ve olumsuz eleştiriler üzerinde çok durarak şevklerini kaybetmezler.

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer