Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Oyun Server Kurma Üzerine

2 min readTürkiye’nin ilk game hosting hizmetini sunan Server Kurma Bilişim Hizmetleri, profesyonel ekibi ve donanımlı altyapısı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Server Kurma Bilişim Hizmetleri; başlıca hizmetleri olan oyun server kiralama, VDS sunucu kiralama, dedicated server kiralama, web hosting kiralama işlemlerini alanında uzman ekibi ile 12 yıldır başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Her geçen gün teknik alt yapısını geliştiren Server Kurma Bilişim Hizmetleri’nin oyun server kurma sistemi 7/24 otomatik olarak hizmet vermektedir. Müşterilerinin beklenti ve isteklerinin en iyisini karşılamaya çalışan firma, oyun serverı açmak isteyen kişilere piyasadaki en hızlı hizmeti sunmaktadır. Hem ekibinin teknik anlamdaki deneyimi ve donanımı, hem de networkünün tüm gereksinimlere sahip olması işlemlerin de hızlı ilerlemesini sağlamaktadır. Teknik altyapsında kullanılan ürünlerin en yüksek performansa sahip olması da verilen hizmetin profesyonelliğini kanıtlamaktadır.

Minecraft Server Kurma
Server Kurma Bilişim Hizmetleri tarafından Minecraft server kurma hizmeti de verilmektedir. Firmadan aldığınız Minecraft oyun serverınızı, tablet ve telefonunuzdan pratik bir şekilde yönetebiliyorsunuz. Özellikle ilk defa server alacaklar için uygun olan Minecraft oyun panelinin kullanımı da oldukça kolaydır.

CS: GO Server Kiralama
Counter-Strike: Global Offensive server hizmeti ise oyun serverını profesyonel anlamda kullanmak isteyen kişiler için uygundur. csgo server kullanımında her detaya müdahale etmek isteyen kişilere tam kontrol sağlayan Gaming VDS önerilmektedir. Gaming VDS’ler server konusunda uzmanlaşmış kişiler için ileri düzey kullanım sunmaktadır. CS:GO oyun panelinin de kullanımı oldukça pratiktir, kullanıcıları asla zorlamaz.

TS3 Satın Al
Server Kurma Bilişim Hizmetleri ile server açmanın ne kadar kolay olduğunu deneyimlersiniz. Teamspeak 3 serverı da bunlardan birisidir. Orijinal ve son sürüm TS3 için piyasadaki en kaliteli hizmeti Server Kurma Bilişim Hizmetleri’den alabilirsiniz. Telefon ve tabletinizden TS3 serverınızı kolaylıkla yönetebildiğiniz gibi oyun panelini kullanarak istediğiniz tüm değişiklikleri de yapabiliyorsunuz.

Server Kurma Bilişim Hizmetleri’nin serverlarının lokasyonu Türkiye olduğu için oyun server listelerinde de üst sıralarda yer almanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda serverınız oyunda yer alan topluluk serverları içerisinde görünür ve bağlanmak isteyen herkes servera bağlanabilir.

server kurma.com tarafından sunulan TS3 server hizmeti için ts3 satın al sayfasını inceleyebilirsiniz ve bu sayfadan kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Server Kurma Bilişim Hizmetleri, serverında en güçlü donanımı kullandığı için kullanıcıları da en yüksek performansı almaktadır. Aynı zamanda şirket, oyun serverında lagsız bir oyun isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Düşük ping değerinin oyunseverler için ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Server Kurma Bilişim Hizmetleri’nin verdiği hizmetler de kullanıcılarına düşük ping değeri sunmaktadır. Düşük ping değeri ile server listelerinde üst sıralarda yer almayı da garantilemiş olursunuz.

Server Kurma Bilişim Hizmetleri DDoS Koruması’na da sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı koruma sağlayan DDoS sayesinde oyun serverlarınızda karşılaşabileceğiniz tüm saldırılara karşı korunursunuz. Herhangi bir siber saldırı yaşamadan güvenle server hizmetinizi satın alabilirsiniz.

Oyun server kiralama, VDS sunucu kiralama, dedicated server kiralama, web hosting kiralama işlemleri için tercih edeceğiniz Server Kurma Bilişim Hizmetleri ile sorunsuz ve hızlı hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz. Piyasadaki en hızlı teslimatı sunan firma sayesinde tüm oyun serverlarını pratik bir şekilde kurup oyun panelinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Teknik ekibin desteği ile karşılaştığınız tüm sorunları da anında çözüme kavuşturabilirsiniz.Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer