Hakkımda

Merhabalar!

Ben Erhan Yakut (yakuter). Yaklaşık 15 yıldır yazılım geliştirmekte ve Binalyze yazılım şirketinde çalışmaktayım. Aktif olarak hemen hemen tüm web teknolojileri ile uygulama geliştirmiş olmakla birlikte güncel projelerde Go programlama dilini kullanmaktayım.

Bilişim Teknolojileri alanında içerik üretmek üzere oluşturulmuş olan Yakuter.com 2006 yılında Erhan Yakut tarafından hayata geçirilmiştir. Yazmış olduğu makalelerin yayınlandığı bu kişisel blogun konu çerçevesi şu şekilde çizilmiştir:

  • Yeni web girişimleri hakkında farklı kaynaklardan bilgi toplamak, bizzat test etmek ve bu değerlendirme sürecinde ortaya çıkan sonuçları kullanıcılarına aktarmak,
  • Tasarım ve programlama konusunda farklı teknikler göstererek okuyucularının günümüz kalite standardında program yazması ve tasarımlar yapması konusunda yol göstermek,
  • Türk internet sektörünü ilgilendiren konularda fikir bildirmek ve ortaya çıkabilecek tartışmalarda çözüme ulaşma yolunda teknik destek sağlamak.

Bu site bir kişisel yardım blogundan öte genel bilgi deposudur. Uygulamalar sırasında ortaya çıkabilecek sorunlarınızı konu ile ilgili destek sitelerinde tartışabilirsiniz.

Yakuter.com ile irtibata geçmek için İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.