Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

IdeaSoft E-ticaret Sistemi

3 min read

IdeaSoft E-ticaret SistemiAklınızda e-ticaret üzerine bir proje olduğunu düşünelim. Üretici veya pazarlamacı bir firma olabilir ve ürünlerinizi e-ticaret sistemiyle satmak isteyebilirsiniz. Yani sanal bir alışveriş mağazanız olsun istiyorsunuz. İşte böyle bir durumda karşınızda 3 seçenek bulunur.

İlk seçeneğiniz sistemi baştan yazdırmaktır ki bu da size oldukça yüklü bir maliyete ve ciddi bir zaman kaybına neden olur.

İkinci seçeneğiniz bazı ücretsiz e-ticaret yazılımları kullanmaktır. Fakat bu ücretsiz sistemin yanında size özgü bir tasarım ve ingilizce olan sistemi Türkçe’ye uyarlamak gerekir. Tabiî bu dediklerim için yine yüklü bir maliyeti kabullenmelisiniz. Bununla birlikte hazır sistemlerin varsayılan özellikleri sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamayabilir.

***Üçüncü ve doğru seçeneğiniz ise e-ticaret konusunda Türkiye’nin en deneyimli geliştiricilerinin ürünü olan IdeaSoft Akıllı E-ticaret Sistemi’ni tercih etmektir. Bunun doğru seçenek olmasının birçok nedeni vardır. Öncelikle IdeaSoft e-ticaret paketleri ile internette mağazanızı kolayca oluşturabilir ve 1 günde ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Diğer nedenlere de şöyle bir bakalım:

Kullanıcı Dostu Arayüzü

IdeaSoft E-ticaret SistemiDemo siteye gitmek için resmin üzerine tıklayınız.

Ideasoft’un en çok dikkat çeken özelliklerinden birisi gelişmiş ve kullanışlı bir arayüze sahip olması. İsteğinize göre bu arayüze yeni özellikler ekleyebiliyorsunuz. En popüler ürünler, sponsor ürünler, reklamlar, döviz kurları, yeni ürünler, istatistikler gibi müşterilerinizin ihtiyacını karşılayacak bir çok özellik IdeaSoft bünyesinde mevcut.

Kullanışlı ve Basit Yönetim Paneli

IdeaSoft Akıllı E-ticaret SistemiResmi büyütmek için üzerine tıklayınız.

IdeaSoft oldukça gelişmiş bir e-ticaret sistemi olmasının yanında gerçekten kullanışlı ve basit bir yönetim paneli ile size büyük bir kolaylık sağlar. Bu yönetim paneli sayesinde sitenizin yönetimi tamamen sizde bulunur. E-ticaret sitenizi güncellemek, yeni ürün eklemek, bayi ve üyelikleri yönetmek, kampanyalar oluşturmak, kargoları yönetmek, yeni markalar eklemek gibi zor sandığınız işlemler bu sistemle tahmin ettiğinizden çok daha basittir. Kullanılan Ajax teknolojileri ile bu işlemleri birçok yönetim sayfasında, sayfa yenilenmeden tek sayfa üzerinde hızlıca da güncelleyebilmektesiniz. Bu siteyi yöneten kişilerin zaman kaybetmemesi ve daha hızlı, çabuk bir kullanım sağlaması açısından önemli bir noktadır.

Eğer sistemi satın almadan önce yönetim panelini görmek ve denemek isterseniz ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

Gelişmiş Tasarım Yönetimi

Ideasoft Akıllı E-ticaret Sistemi’nin en büyük artılarından birisi de tasarımını kolaylıkla isteğinize göre değiştirebilmenizdir. Kendi bünyesinde barındırdığı birbirinden farklı ve kaliteli tasarımlar, buton tipleri, sitenin farklı yerlerine resim ve yazı ekleme özelliği gibi ayarları ile farkını açıkça göstermektedir. IdeaSoft Akıllı E-ticaret Paketi ile birlikte birçok hazır tasarım, buton, menü tasarım şablonları içerisinde bulunmakta ve dilediğiniz zaman bunları değiştirip kullanabilmektesiniz, dilerseniz bunların dışına çıkıp standart tasarım yapma şablonunu kullanarak sitenizi diğer e-ticaret sitelerinden farklı bir tasarım oluşturup sisteme dahil edebilmektesiniz.

Banka Hesap Yönetimi

IdeaSoft Akıllı E-ticaret Sistemi

Banka hesap ve POS yönetimi sayesinde sitenizden online olarak yapılacak satışlar konusunda hiçbir zorluk çekmezsiniz. Ödemelerin kredi kartı veya havale ile yapılabilmesi için anlaşacağınız bankalar ve şubelerini sisteminize kolayca ekleyebilir, müşterilerinize taksit seçenekleri ile zengin ödeme fırsatı sunabilirsiniz. Önemli bir nokta ise tüm sanal pos altyapıları 3D Secure sistemine geçmiş bir durumdadır, bu da kaçak kart ile yapılan kaçak işlemlerin önüne geçmek için en önemli altyapısal noktalardan birtanesidir.

Güçlü Referanslar

IdeaSoft güvenilirliğini ve kalitesini referanslarına bakarak da görebilirsiniz. Ünlü markaların da tercihi olan IdeaSoft E-ticaret Sistemi Türkiye’de 1000’e yakın sanal mağazanın altyapısını oluşturmakta ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. . Birçok farklı sektörden Arçelik, Beko, Bosch ve birçok yetkili satıcı, hırdavat, elektronik, beyaz eşya, müzik, elektronik bilgisayar gibi neredeyse her sektöre hitap ettiğinden birçok referansı görebilirsiniz. IdeaSoft sitesindeki Referanslarımız sayfasında bu mağazalarda birkaçını görebilirsiniz.

CeBIT 2007 Fuarından Kareler

IdeaSoft E-ticaret Sistemi

IdeaSoft, yeni piyasaya çıkmış, ismi ilk kez duyulan, tecrübesi bir ekibin hazırlamış olduğu bir yazılım değil, aksine CeBIT 2007 fuarında dâhi standı bulunan ve hizmetileriyle göz dolduran ünlü bir markadır. Ayrıca Hürriyet, Milliyet ve Vatan gibi büyük gazetelerde tanıtılmış, hakkında yazılar yazılmıştır.

Son Sözler

E-ticaret sisteminiz yani sanal alışveriş siteniz ile Türkiye piyasalarına iddialı bir şekilde girmek istiyor ve ürünleriniz hızlı ve kolay bir şekilde internet üzerinden satmak istiyorsanız IdeaSoft Akıllı E-ticaret Sistemi sizin için en doğru seçim. Sitesindeki Detaylı Bilgi Bölümünden sistem hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve hemen sipariş vererek E-ticaret’e ilk adımınızı atabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız hiç merak etmeyin, IdeaSoft Teknik Destek ekibi yazılımı kullanırken ihtiyaç duyduğunuz bilgi desteği noktasında ve e-ticaret ile alakalı bağlantılı diğer konularda destek için her zaman yanınızada olacaklar.

« IdeaSoft Akıllı E-Ticaret Sistemi »

Yakuter.Com Yönetici Notu
Bu yazı İçerik Reklam kapsamında yazılmış bir tanıtım yazısıdır. Siz de Yakuter.Com adresinde bu şekilde bir çalışma istiyorsanız iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer