Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Myk Medya Ziyareti

58 sec read

Blog Ödülleri 2009 konferans ve ödül törenine katılmak üzere haftasonu kısa bir İstanbul yolculuğu yaptım. Konferansa Hasan Yalçın ile gideceğimiz için önce onun ofisine uğradım. Benim için gerçekten çok zevkli bir ziyaretti çünkü son zamanlarda ismini her yerde duyar olduğumuz başarılı firma olan Myk Medya’nın merkeziydi burası. Televidyon, Yahoyt, Kaybolduk.biz ve Alkışlarla Yaşıyorum gibi oldukça kaliteli ve güçlü projelerin bizzat yürütüldüğü yerleri zevk ve heyecanla gezdiğimi söyleyebilirim. Tabiî bu güzel geziyi fotoğraflandırmazsak olmazdı ;)

Myk Medya
Myk Medya’nın terasının muhteşem manzarası. Siyah başlığa dikkat…
Myk Medya
Hasan Ağabey(www.hasanyalcin.com) ve Ben
Myk Medya
Stüdyo ve çalışanlarının bir kısmı
Myk Medya
Televidyon Stüdyolarında bulunup da böyle bir fotoğraf çekinmezsem gözüm açık giderdi
Myk Medya
Ve yeni programın adı Senli Benli :)
Myk Medya
Televidyon Stüdyolarının haftalık programı
Myk Medya
Toplantı odasından bir kare

Sonuç

Myk Medya gibi büyük bir firmayı ziyaret etmenin en güzel yanı kendi alanında profesyonel bir çok insanla tanışma imkânı bulmaktı. Programcısından tasarımcısına, editöründen kameramanına gerçekten çok güzel bir ortamları var. İnsanın için gitmiyor değil hani :)

Bu güzel gezi için Hasan Yalçın‘a ve beni misafir eden Myk Medya çalışanlarına gönülden teşekkür eder, M. Serdar Kuzuloğlu önderliğindeki Myk Medya firmasına iş dünyasında başarılar dilerim.

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer