LG X300 | NETBOOK’TA YENİ NESİL

LG X300

Son zamanların en gözde teknolojisi arasında Netbook’ları önemli bir paya sahip. Her geçen gün daha da güçlenen ve yerini daha da sağlamlaştıran bu teknoloji harikalarına bir yenisi daha kısa bir zaman önce katıldı: LG X300.

Küçük olmaları nedeniyle kısa zamanda oldukça popüler olan Netbook’lar malesef performans açısından ihtiyaca cevap veremeyecek seviyedeydi. İşte şuan konumuz olan LG X300 bu zayıf noktayı ortadan kaldırmış görünüyor. Aşağıdaki videoda özellikle vurgulanan inanılmaz hafifliği ve inceliği ise bu bilgisayarı diğerilerinden üstün kılan en önemli özelliği diyebiliriz. Seloteyp ile duvara asılacak kadar hafif olduğunu vurgulayan reklam videosu da gerçekten ilgi çekici ;)

LG X300 Özellikleri

Videoda görmüş olduğunuz bu mükemmel cihazın özellikleri de en az görünüşü kadar büyüleyici. Sadece 970 gram ağırlığında ve 17.5mm kalınlığında olmasının yanında, bütün bu ultra-inceliğe 11.6 inç HD LCD ekranı, 1.3mp Webcam, SRS TruSurround HD Ses, Bluetooth, 3G modem, 2.0 GHz Intel Menlow işlemci, 2GB RAM ve 128 GB SSD eşlik ediyor. Windows 7 ile çalışan full klavyeli LG X300 yeni nesil teknolojisi sayesinde son derece sessiz çalışıyor. Ayrıca tam dolu pille 7 saate varan çalışma süresine erişebilen X300, Smart On modunda Linux tabanlı işletim sistemiyle birlikte kullanılabiliyor. Daha fazla bilgiyi buradan indirebileceğiniz PDF dosyasında bulabilirsiniz. Yazının devamında da ürünün fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

LG X300
LG X300
LG X300

DEVAMINI OKUYUN
  • ibrahim

    Bunu ben kırarım be :)

  • Ykorkmaz

    yaklaşık 2,5 senedir LG R405 notebook kullanıyorum hiç memnun değilim aşırı ısınma oluyor tabi performans düşüşü yaşıyorum. Ayrıca şarj giriş yuvası çok bol geliyor notebooku yerinden oynatınca çıkıyor çok kullanışsız yapmışlar. Kısaca LG'nin hiçbir ürününü almayı düşünmüyorum ve tavsiye etmiyorum.

  • enes

    ben lg x130 kullanıyorum gayet başarılı küçük dev yani memnunum . zaten bu ürünü pazarlarken bizlere render yapabilirsiniz demiyorlar günlük işler için diyorlar . netbookda oyun bile oynuyorum perforsmansı gayet güzel .