Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Milliyet Teknoloji

56 sec read

MilliyetSon zamanlarda teknolojik gelişmeler hayatımıza o kadar yön verir oldu ki artık her anımızı bu gelişmeleri öğrenmeye çalışarak, takip ederek geçirmeye başladık. Bu durumun farkında olan haber sitelerinin de teknoloji konusuna yöneldiğini görebiliyoruz. Milliyet de bu şekilde gündemi takip eden haber sitelerinden birisi.

Gündemi yakından takip eden Milliyet editörlerinin yazılarına baktığımızda gerçekten de güncel konularda detaylı bilgilerle ziyaretçilerinin merakını gideriyorlar. Tabi Milliyet’in kendi teknoloji editörlerinin yanında Milliyet Blog sayfalarında teknoloji üzerine yazan yazarları da takip edebilirsiniz. Böyle söylüyorum çünkü bir blogger tarafından yazılan yazılar nedense hep bana daha sıcak gelmiştir ve tercihim olmuştur. Sanırım bunun da sebebi yılların verdiği bloggerlık tecrübesi :)

Teknoloji kategorilerine baktığımızda Dijital Oyuncaklar, Sektörel, Bilim, Uzay, Çevre, Bilişim, İnternet, Mobil Dünya, Oyun, Audio/Video, Yeni Ürünler ve Dijital Fotoğraf üzerine yayın yapan Milliyet Teknoloji’de en son üretilen cep telefonlarından mekanik teknolojilere, yeni internet sitelerinden sosyal medyaya tüm gelişmeleri bulabilirsiniz. Hatta günümüzde dünyanın en fazla eposta hesabı bulunduran firma Hotmail haberlerine ve gelişmelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda Milliyet Teknoloji’den bahsettim ancak tabi ki köklü bir haber mazisi olan Milliyet’in her sayfasını ziyaret etmeden o siteden kolay kolay ayrılmanın mümkün olmadığını da belirtmek lazım.

Bol teknolojili günler dilerim.

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Dünyada E-Ticaret Sektörü ve İşletmeler İçin Satış Fırsatları

Tüketici davranışları günden güne değişmekte ve alış veriş yapma alışkanlıkları buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Özellikle günümüz internet ve teknoloji çağında online ticaret büyük bir...
Erhan Yakut
3 min read