Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Mark-ha.com | E-ticarette Giyimin Adresi

1 min read

Mark-ha.comEskiden kıyafet almak istediğimizde mağaza mağaza dolaşır güzel, içimize sinen bir kıyafet bulmak için tüm vaktimizi, enerjimizi harcardık. Günümüzde ise bu çok daha pratik ve kolay bir yöntemle, e-ticaret siteleriyle yapılabilmekte. 2014 yılında yayın hayatına başlayan bu hayat kolaylaştırıcı sitelerden birisi de Mark-ha.com.

Günümüz web teknolojileriyle hazırlanmış olan Mark-ha.com’un ilk dikkat çeken özelliği ürünlerin büyük ve kaliteli görsellerle ziyaretçiye tanıtılması. Küçük resimlerle insanı yanıltan sitelerden çok uzak bir görünüm sergileyen bu tarzıyla size sıcak bir karşılamada bulunuyor diyebilirim.

Mark-ha.com’un diğer bir hoşuma giden özelliğiyse geniş bir ürün yelpazesi olması. Sitede Kadın kategorisinde İç Giyim’den Ev Giyim’e, Gelin İç Giyim’den Hamile Lohusa Kıyafetlerine kadar isteğinize uygun giyisi bulabiliyorsunuz. Daha detaylı baktığınızda ise yaklaşan yaz aylarını düşününce Tesettür Mayo modellerinden Bikini modelleri’ne kadar farklı seçenekler bulabiliyorsunuz.Sitedeki diğer kategorilere baktığımızda ise sitenin Erkek Giyim, Parfüm ve Saat, Kozmetik, Çocuk ve Outlet gibi en çok ihtiyacımız olan alanlarda hizmet verdiğini görmekteyiz.

Bir müşteri olarak bizim için ürün yelpazesi ve kaliteden sonra en önemli konu olan fiyatlara gelirsek fiyatların artmasının en önemli sebebi olan amortisman giderlerinin (kira, elektrik, su vb.) bulunmaması sebebiyle sitede fiyatlar gerçekten uygun. Bununla birlikte Mark-ha.com kampanyaları (ücretsiz kargo, kimi ürünlerde indirim vb.) ile de ziyaretçilerini mutlu edecek gibi duruyor.Sözü daha fazla uzatmadan size bu yeni e-ticaret sitesini tavsiye eder, hayırlı alışverişler dilerim.

Site adresi: Mark-ha.com

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Dünyada E-Ticaret Sektörü ve İşletmeler İçin Satış Fırsatları

Tüketici davranışları günden güne değişmekte ve alış veriş yapma alışkanlıkları buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Özellikle günümüz internet ve teknoloji çağında online ticaret büyük bir...
Erhan Yakut
3 min read