Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

iMağaza E-Ticaret Sistemi

2 min readiMağaza E-Ticaret Sistemi
Son zamanlarda karşımıza sıkça E-Ticaret sistemleri çıkmakta. Hatta öyle ki piyasada adı bilinen büyük firmaların bile bir çok eksiği var. Özellikle paketleri satın aldıktan sonrasında özelleştirme işlemleri için sizlerden neredeyse yazılım ücretinin iki katı kadar ücretler talep edebiliyorlar. iMağaza E-Ticaret Sistemi bu noktada farkını ortaya koyuyor. Sanal Mağaza, Fırsat Sitesi, Private Shopping özelliklerini birinci sınıf tasarım ve altyapıyla iMağaza kullanıcılarına sunuyor. Gerçekten sanal mağaza, private shopping vb. e-ticaret ayağını kullanacak kişiler için işinize yarayacak bu sistemi inceledik.

iMağaza Genel Özellikleri

  • iMağaza E-Ticaret Sisteminin en temel özelliği standart tasarımlarının kalitesiyle öne çıkmasıdır.
  • Bir diğer önemli ve en büyük fark iMağaza’yı kendi sunucunuzda kurabiliyorsunuz. Yani herhangi bir linux hosting hesabınız varsa iMağaza o hesaba kurulabiliyor.
  • Bütçenize göre paketler seçerek o paketler üzerinde değişiklik yapma hakkına sahip olabiliyorsunuz.
  • 22 bankaya ait sanalpos altyapısını sadece 20 saniyede sisteminize kurup entegre edebilirsiniz.

iMağaza Sanal Pos Kurulumu Çok Basit, Videoya Gözatın.

iMağaza’da sadece birkaç saniyede 22 bankaya ait taksitli kredi kartı ile dilerseniz 3D secure altyapısı desteği olan ödeme sistemlerinizi entegre edebilirsiniz. Aşağıdaki örnek videoyu izleyin.

iMağaza ile Premium 4 Tema Standart Olarak Sunuluyor.

iMağaza’yı satın aldığınızda size 4 adet Premium tema standart olarak sunulmaktadır. Rakiplerine oranla kıyasladığınızda 900 TL’ye almış olduğunuz iMağaza Standart ile ekstra tasarım ücreti ödemeden müşterilerinize oldukça tatminkar mağaza arayüzleri ile ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Temaların demoları için aşağıdaki tema görsellerine tıklamanız yeterlidir.

iPremium Teması

Daha modern, şık ve gösterişi yüksek olan e-ticaret teması iMağaza Standart paketinin içerisinde sizlere ücretsiz veriliyor.

iPrivate Teması

iMağaza’nın belkide göze çarpan en iyi teması. Bu gün 2500 TL civarı rakamlara bile bu kalitede private shopping teması hazırlatamıyorken iMağaza ile standart olarak sizlere sunuluyor.

iBlue ve iStandart Temaları

iMağaza ile ayrıca sizlere 2 modern tema daha standart olarak sunuluyor. iBlue ve iStandart Temaları. Aşağıdaki görsellere tıklayarak demolara gözatabilirsiniz.

iMağaza’da Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Soru: iMağazayı satın aldığımızda kodlar bize veriliyor mu?
Evet. Sistemin kodları size verilir. Ancak çekirdek kodlar şifrelidir.

Soru: Kendi hostum var oraya kurabilir miyim?
Evet. Hosting hizmetini herhangi bir sağlayıcıdan alabilirsiniz.

Soru: Birden fazla domaine kurulur mu?
Hayır. Aldığınız her iMağaza tek bir domaine lisanslıdır.

Soru: Yeni tema çıktığında satın alabilir miyiz?
Evet. iPremium – iStandart – iBlue temaları 250 TL – iPrivate teması 400 TL’dir. Her tema domaine lisanslanır ayrı ayrı kullanamazsınız, dağıtamazsınız.

Soru: Temalarda değişiklik yapılabiliyor mu??
Evet. Tüm css, blok ve modüller açık olarak size teslim edilir, çekirdek şifrelidir.

Soru: Temaların psd dosyaları var mı?
Evet. Satın aldığınızda size tüm sdk ile psd dosyaları teslim edilir.

iMağaza hızlı erişim bağlantıları:

iMağaza ile ilgili bizim yorumumuz.

Son 1 yılda internette çıkan e-ticaret yazılımı alanındaki kirlilikten sıyrılmış, gerçekten işe yarayan altyapısı ve diğerlerinden sıyrılan standart temalarıyla iMağaza E-Ticaret Sistemi gerçekten sanal mağazacılığa adım atacaklar için oldukça uygun bir seçim olarak görünüyor. Sitelerinden hafta içi 10:30 – 19:00 saatleri arasında sorularınızı canlı destek operatörlerine sorarak anında yanıt alabilirsiniz. iMağaza ilerleyen süreçte e-ticaret sektörünü oldukça kızıştıracak gibi görünüyor.Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer