tatil

EKONOMİK ARAÇ KİRALAMANIN YOLU NEDİR?

Herhangi bir ihtiyacınız için lazım olan aracı en uygun fiyata kiralamanın birtakım yolları elbette vardır. Bütçenize uygun bir araç kiraladığınızda paranızdan tasarruf etmiş olursunuz ve ekstradan birkaç yer daha gezebilirsiniz.

DEVAMINI OKUYUN

UKRAYNA’NIN GÜZEL ŞEHRİ: ODESSA

Karadeniz kıyısındaki en büyük limanlardan birine sahip Odessa, vizesiz gidilebilecek yurtdışı turları arasında ideal yerlerden biri. Tarih boyunca gerek Yunan gerekse Osmanlı ve Rus hakimiyetleri altında bulunan Odessa kenti, 19.yüzyılda Saint Petersburg, Varşova ve Moskova’dan sonra Rus İmparatorluğu’nun en büyük 4. şehri olma özelliğine de sahip. Fransız ve İtalyan mimarisi ile Rus mimarisinin etkilerinin görüldüğü Odessa’da bazen Rönesans bazen de klasizm etkisiyle yapılmış yapılar göreceksiniz. Klasik Avrupa turu yapmaktansa rotayı Doğu Avrupa’ya kaydırarak Odessa şehrini keşfetmeye hazırsanız bu güzel kentin cazibe merkezlerini not almaya başlayın.

DEVAMINI OKUYUN

HAFTASONU…

Yaklaşık bir haftalık aradan sonra yeniden birlikteyiz. Tabi böyle olunca konular birikti de birikti. Şimdi sırayla anlatmaya başlayım. Tabi ki ilk başlığımız sitenin neden bu kadar sade olduğu konusu.

DEVAMINI OKUYUN