Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Vargonen’den Reseller tadında WordPress Hosting

57 sec read

Vargonen

2001 yılından bu yana sektörde yer alan hosting ve cloud sunucu sağlayıcısı Vargonen‘in serüveni, hizmet ağı ve kalitesini artırarak devam ediyor. Size güzel bir teklifimiz var: WordPress uyumlu hosting paketleriyle, WordPress blogunuzu Türkiye lokasyonlu, yüksek performanslı, güvenli sunucularda barındırmaya ne dersiniz?

Türkiye’de hosting sektörünü yeniden şekillendiren Vargonen‘in “Mutlu müşteriler“i arasında yer almak, WordPress bloglarınızı Vargonen sunucularında güvenle barındırmak, yüksek kalitedeki hizmetler, farklı çözüm paketleri ile eşleştirilmiş, ihtiyacınıza uygun çözümlere ulaşmak artık çok kolay. WordPress altyapılı siteleriniz için hazırlanan her bütçeye uygun WordPress Hosting paketinin özellikleri şöyle;

Vargonen

500 MB disk alanı ve 10 GB aylık trafiğiyle Vargonen’in WordPress uyumlu hosting çözümü sayesinde artık kişisel blogunuzu ve hobi amaçlı oluşturduğunuz iki web sitesini bir arada kolaylıkla kontrol edebileceksiniz. Otomatik yedekleme özelliği, canlı destek ve birçok alt özelliğe de sahip reseller hosting paketini Türkiye’nin bilinen blogları da kullanıyor, işte bunlardan bazıları:

Vargonen

Bunun yanısıra Vargonen Teknoloji’nin Garanti, Garanti Teknoloji, Mitsubishi Motors, Sony BMG, Ford, Holiday Inn, Rixos gibi seçkin firmalara vermiş olduğu hizmet referansı, başarısının tesadüf olmadığının da bir göstergesi.

Vargonen Mutlu Müşterisi olarak yüksek teknolojiyi hem daha güvenli hem de yıllık 19 dolardan başlayan uygun fiyatlarla hosting paketinize sahip olmak için Vargonen sitesini mutlaka ziyaret edin.

http://www.vargonen.com

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer