Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

İçimden Geldiği Gibi

1 min read

Uzun bir aradan sonra yeniden beraberiz sevgili dostlarım. Gerek iş, gerekse yoğun ve zorlu hayat şartları nedeniyle uzak kaldım internetten ve sizlerden. Bugünlerde ise bambaşka bir hayata başlıyorum. Bu yeni yolun arefesinde de sizlere öylesine içimden gelenleri yazmak istedim.

Malum bugün 4 Ağustos ve İzmirim yine bambaşka. Daha dün gelebildim ancak evime ve inanın tam anlamıyla “Home Sweet Home” yani “Evim, evim güzel evim” durumlarındayım :) Bir insan bu kadar mı özler kardeşlerini, ailesini ve yeğeni. Neyse ki sonunda kavuştuk birbirimize.

Şuan İzmir’deyim fakat esas mesele İzmir değil, yeni tayin olduğum ve haftaya taşınacağım Aydın Nazilli. Eskilerin bir sözü vardır “Tebdil-i mekânda ferahlık vardır”. Biz de bu düşünceyle değişiklik güzeldir deyip başlayacağız yeni görevimize. Gönül isterdi ki görev yerim İzmir olsun ama inanın bu kadar yakına (araçla yaklaşık 2 saat) düşmek bile fazlasıyla mutlu ediyor beni.

Nazilli’de yapmayı düşündüğüm o kadar çok şey var ki hangisinden başlasam bilemiyorum. Öncelikle güzel bir ev tutulup yeleşilecek. Oldukça hızlı bir internet bağlatılacak. Ardından spor salonları, yüzme havuzları ve halı sahalar keşfedilecek ve düzenli olarak kullanılacaklar. Sonrasında kahvaltı mekanları (çok severim kahvaltıyı) tek tek dolaşılacak ve haftasonları kahvaltı keyifleri yapılacak. Diğer yapılacak faaliyetleri konusu açıldıkça anlatırım :)

İnternet için de farklı planlarım var ama şimdilik sadece yeniden makale yazmaya başlayacağımı söyleyebilirim. İnanın böyle araştırarak, saatlerimi ayırarak yazı yazmayı özledim. Artık yazılarıma okuduğum kitapları da ekleyeceğim yoksa insan gerçekten unutabiliyor. Hatırlamak istedikçe açar kendi yazımı okurum. Zaten günlük yazmaya da böyle başlanmıyor mu, kendimiz için yazarak yani.

Uzun lafın kısası yeni bir hayat, yeni bir başlangıç var önümde. Hepimiz için hayırlı olmasını diler saygılar sunarım…

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Dünyada E-Ticaret Sektörü ve İşletmeler İçin Satış Fırsatları

Tüketici davranışları günden güne değişmekte ve alış veriş yapma alışkanlıkları buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Özellikle günümüz internet ve teknoloji çağında online ticaret büyük bir...
Erhan Yakut
3 min read