Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Blesh | Müşterilerinize Mobil Cihazlarından Ulaşın

1 min read

bleshBeşeri bir hayat yaşamamızdan dolayı ortaya çıkan bir çok kavram vardır. Bu kavramlardan birisi de iletişimdir. İletişim, bir mesajın (bilginin) göndericiden alıcıya çeşitli vasıtalarla ulaştığı süreci tarif eder. Bu süreçte önemli olan ve hatta bu sürecin amacı diyebileceğimiz konu ise mesajın sorunsuz bir şekilde karşı tarafa iletilmesidir.

Günümüz pazarlama teknolojilerinde de bu konuya ağırlık verilmekte ve müşteriye doğru bir şekilde ulaşılmak için çalışılmaktadır. Bu yazımda size tanıtmak istediğim, müşterilerin mobil cihazlarına ulaşmayı hedefleyen Blesh de tam olarak bu amaca hizmet etmektedir.

Müşterilerinize Mobil Cihazlarından Ulaşın

Mağaza sahibi olduğunuzu ve mağazanızdaki ya da yakınlarınızdaki müşterilere ulaşmak istediğinizi düşünelim. Her bir müşterinin yanına gidip ürünleri tanıtmanız mümkün olmayacaktır. İşte böyle bir durumda Blesh geliştiricileri, potansiyel müşteriler üzerinde bulunan akıllı cihazlara ulaşmayı hedeflemişler ve böylelikle ulaştırılmak istenen mesajın doğru kişilere tam zamanında yani müşteriler o ürünlerle ilgilenirken ulaştırılmasını sağlamayı hedeflemişlerdir.

Bu yeni teknolojinin temeli konum tabanlı hizmet vermesidir. iBeacon ve fastpay gibi modern teknolojiler ile bütünleşik olarak çalışan bu konum tabanlı servis sayesinde mağazanıza yerleştirmiş olduğunuz alıcılar ile mağazanızda ve yakınlarında bulunan müşterilere ulaşabilir dilediğiniz ürünleri tanıtabilirsiniz. Müşteri potansiyelinizi artırmak ve dolayısıyla ürün portföyünüzü artırmak için kullanabileceğiniz bu mobil pazarlama teknolojisi ilgili merak ettiklerinize blesh sitesinden ulaşabilir, çeşitli videolar, görseller ve dokümanlarla sistemin nasıl çalıştığını ve size nasıl bir fayda sağlayabileceğini görebilirsiniz.

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Dünyada E-Ticaret Sektörü ve İşletmeler İçin Satış Fırsatları

Tüketici davranışları günden güne değişmekte ve alış veriş yapma alışkanlıkları buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Özellikle günümüz internet ve teknoloji çağında online ticaret büyük bir...
Erhan Yakut
3 min read