Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Ankara, Ankara, Güzel Ankara…

44 sec read

… Seni görmek ister her bahtı kara :) Tatil biter, okullar açılır ve ben yine Ankara yollarına düşerim :( İzmir – Ankara arası 8 saat süren yolculuğun sonrasında hafif yorgun, hafif uykusuz varmış bulunuyorum Ankara’ya. Yolculuk her zamankinden farklıydı bu sefer.

NŞA’da İzmir otogarından çıkmadan uykuya dalıp AŞTİ’ye girdiğimiz zaman uyanırdım (otobüste uyumayı severim de :D) Neyse bu sefer olay farklıydı. Daha önce söylemiştim ya yeni dizüstü bilgisayar aldım diye. İşte onun zevk-i sefasını sürdüm 3.5 saat boyunca :) Neler mi yaptım ? Oooo neler yapmadım ki; Rastgele Sözler eklentimi güncelledim ve 2.0 versiyonunu yayınlayacağım bu yazımdan sonra. Wp Contact Form Eklentisini yönetim paneli dahil tamamen Türkçeleştirdim ve hatalarını düzelttim. Bir arşiv eklentisini yazmaya başladım. üçte biri bitti. Normalde fotoğrafçı olan muavin arkadaşla Photoshop üzerine muhabbet ettim :D vs. vs. Otobüs çok sallanmasaydı ve ön koltuktaki adam koltuğu biraz daha az yatırsaydı daha çok şey yapabilirdim ama buna da şükür :)

Bundan sonra yazılarımı Ankara’dan yazıyorum bilgilerinize ;)

Şimdi sıra geldi şu güncellemeleri yazmaya :)

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Dünyada E-Ticaret Sektörü ve İşletmeler İçin Satış Fırsatları

Tüketici davranışları günden güne değişmekte ve alış veriş yapma alışkanlıkları buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Özellikle günümüz internet ve teknoloji çağında online ticaret büyük bir...
Erhan Yakut
3 min read