Sponsorluk

Yakuter.com, konusu ve ilgi odağı özellikle Bilişim Teknolojileri olan şirket ve kişileri hedefler. Bu alanda tanıtım yapmak için uygun bir ortam ve okuyucu kitlesine sahip olan Yakuter.com, güncel makaleleri ve değerlendirmeleri ile okuyucularının bilgi ihtiyacını karşılamakta ve pekiştirmektedir.

Sponsorluk
Firmanızı, ürününüzü veya bir hizmetinizi tanıtmak için Yakuter.com’un yan menüsünde görmüş olduğunuz sponsorlar bölümüne sponsor olabilir, ya da aşağıda detayları belirtilen tanıtım yazısı reklam türünü seçebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Her zaman olmasa da dönem dönem tanıtım yazısı almaktayım. Bu reklam türünün koşulları şu şekildedir:

  • Tanıtımı yapılacak site/ürün konu olarak teknoloji içerikli olmalı ya da buna yakın olmalıdır. İçeriğinizin bu koşula uyup uymadığından emin değilseniz eğer benimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz, beraber bu konuyu netleştirebiliriz.
  • Söz konusu tanıtım sitede daima varlığını sürdürecek olup, hiçbir zaman silinmeyecek ve daimi bir backlink sağlayacaktır.
  • Yazının uzunluğu konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır.
  • Yazıda 2 ya da istisnai durumlarda 3 link çıkışına müsade edilmektedir.
  • Yazınızı dilerseniz siz yazabilir, dilerseniz de herhangi bir ilave ücret ödemeden tarafıma da yazdırabilirsiniz. Yazmayı sevdiğim için sorun etmiyorum bu konuyu :)
  • Dilediğiniz kadar görsel ile içerğinizi zenginleştirebilirsiniz. Adı üstünde “tanıtım yazısı”.

Yakuter.com ile reklam işbirliği yapmak ve fiyatları görüşmek için iletişim bölümünden gönül rahatlığı ile bana yazabilirsiniz.