Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

iPhone 3.0 Güncelleme Sorunu

42 sec read

Çağlar Ergül’ün bana iletmiş olduğu ve iPhone kullanıcılarını ilgilendiren bir bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum.

Bildiğinizi gibi bir süre önce iPhone 3.0 güncellemesi çıkmıştı. Birçok iPhone kullanıcısı kısa zamanda güncelleme işlememini tamamladı fakat bazı kesimlerde şöyle bir sorunla karşılaşılmış. Mesajlar karşı tarafa iletilmiyormuş ve gelen mesajlar normal süresinden çok daha geç geliyormuş veya hiç gelmiyormuş. Bununla birlikte iPhone’da aşırı bir ısınma sorunu gözlemlendiği gibi şarjı da çok kısa sürede tükenmeye başlamış. İşte bu sorunu şu adımları izleyerek çözebilirsiniz.

iPhone 3.0 Güncelleme Sorununun Çözümü

Settings >> Mail, Contacts, Calendars >> Fetch New Data bölümünde Push seçeneğini Off konumuna getirin ve altındaki schedule seçeneğini de manually yapın.

Sayfanın altındaki “Advenced >>” seçeneğine tıklayın ve kaç adet e-posta hesabınız var ise her birine tıklayıp schedule seçeneğini manual yapın.

Yukarıda anlatılanları yaptıktan sonra probleminizin çözülmüş olacağını umuyorum. Bilgilendirme için Çağlar Ergül’e teşekkür etmeyi unutmayın ;)

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Dünyada E-Ticaret Sektörü ve İşletmeler İçin Satış Fırsatları

Tüketici davranışları günden güne değişmekte ve alış veriş yapma alışkanlıkları buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Özellikle günümüz internet ve teknoloji çağında online ticaret büyük bir...
Erhan Yakut
3 min read