Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Foxy UP’tan Mükemmel Kampanya

1 min read

Foxy UP (http://foxyup.com/) sitesinde Türk internet kullanıcılarını hemen her konuda bilinçlendirmeye çalışan, özellikle web ve programlama konuları hakkında bildiklerini okuyucularıyla paylaşan Yiğit ÖZDAMAR bugünlerde sitesinde çok güzel bir çekilişe ev sahipliği yapıyor.

Çekilişin konusu (ödülü) tüm dünyada bilişim sektörüne yapmış olduğu katkılarla oldukça popüler olan Tuts+ sitesinde tam 1 yıllık Premium Üyelik. Çekiliş için bizzat Tuts+ yetkilileriyle de görüşerek böyle bir etkinliği başlatan Yiğit’i Türk internet kullanıcılarına sağlamış olduğu bu fırsattan dolayı ne kadar tebrik etsek, ona ne kadar teşekkür etsek azdır.

Tuts+ Nedir?

Tuts+ 10.000′den fazla premium üyesi bulunan, çeşitli konular üzerinde ücretsiz ve ücretli üyeler için (premium üyeler) makaleler, video eğitimler ve daha fazlasını sunan bir blog ağıdır. Yayın hayatına ilk olarak PSD Tuts+ ile başlayan Tuts+ ağı, zamanla web programlama, bilgisayar tabanlı grafik/müzik ve fotoğrafçılık gibi konulara da el atarak internet kullanıcılarını epeyce bilgilendirmiştir. 10.000′lerce ücretsiz makale, 500′den fazla premium içerik ile belki de alanının liderlerinden sayılabilir. Elbette içerikleri İngilizce olmakla birlikte, söz konusu makaleleri son derece geniş bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Zaten Tuts+ ağında bulunan sitelerden herhangi birisine girdiğinizde, makalelerin ciddi bir titizlik ile hazırlandığını hemen hissedebilirsiniz. devamı…

Çekiliş Notları

11 Ağustos – 11 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek bu çekiliş hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve çekilişe katılmak için Foxy UP sitesindeki 1 yıllık Tuts+ Premium üyelik çekilişi başlıklı yazıya bakabilirsiniz.

Bu güzel kampanya nedeniyle Yiğit ÖZDAMAR’a gönülden teşekkürler.

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Dünyada E-Ticaret Sektörü ve İşletmeler İçin Satış Fırsatları

Tüketici davranışları günden güne değişmekte ve alış veriş yapma alışkanlıkları buna bağlı olarak farklılaşmaktadır. Özellikle günümüz internet ve teknoloji çağında online ticaret büyük bir...
Erhan Yakut
3 min read