Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer

Bayram Hediyeniz Template Monster’dan!

1 min read

Bayram Hediyesi

Güncelleme: Sonuçlar belli oldu, yazının sonunda kazananlara ulaşabilirsiniz.

Öncelikle siz değerli okuyucularımın ve bütün Türk Milleti’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım. Cumhuriyetimizin 90’ıncı yılını coşkuyla kutladığımız bu güzel bayram gününde Template Monster ve Yakuter.com işbirliğiyle size ufak bir bayram hediyesi hazırladık, umarım beğenirsiniz ;)

Template Monster

Template Monster dünyada web tasarım üretimi konusunda kendisini kanıtlamış gerçekten oldukça değerli bir sitedir. Her ay ortalama 450-500 yeni tasarımı web dünyasına kazandıran Template Monster’da şuanda hayatın hemen her alanına hitap eden, birçok farklı altyapıyı (WordPress, Drupal, Joomla, Magento vb.) destekleyen 20,000’den fazla kullanıma hazır tasarım bulunmaktadır. Bu güzel tasarımları kullanmak için tek yapmanız gereken siteye üye olmak, istediğiniz tasarımı seçmek ve lisansını satın aldıktan sonra sitenizin keyfini çıkarmak.

Bayram Hediyeniz

Yukarıda bahsetmiş olduğum Template Monster sponsorluğunda Yakuter.com aracılığıyla size ulaştıracağımız bayram hediyenizi merak ediyor musunuz? Sizi daha fazla meraklandırmadan söyleyeyim, tam 3 kişiye Template Monster’dan istedikleri bir WordPress tema tamamen ücretsiz :)

Katılım Şartları

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken bu yazıya yorum olarak, http://www.templatemonster.com/tr/ adresindeki temalardan birisini seçmeniz ve seçtiğiniz temayı neden beğendiğinizi bu yazıya yorum olarak bildirmeniz ve Twitter hesabınızda bu yazının bağlantısını paylaşmanız. Neden beğendiğinizi sormamın sebebi ufak yarışmamıza eğitici bir hava katmak istemem. Yorumlarınızın böylece tasarım açısından ipuçlarıyla dolu olacağı düşüncesindeyim.

Örnek cevap: #47002 numaralı temayı sevdim çünkü temada kullanılan renkler, bugünlerde en çok tercih edilen ve sevilen modern tasarım renkleridir, SEO içerikli sitem için faydalı olacağını düşünmekteyim.

Yarışmaya her katılımcı yalnızca 1 kez yorum bırakabilir. Kazananlara eposta yoluyla ulaşılacağı için eposta adresinizi doğru girmeye dikkat ediniz.

Yarışma başlangıç tarihi: 29 Ekim 2013
Yarışma bitiş tarihi: 7 Kasım 2013 saat 23.39’dur.

Çekiliş sonucu 8 Kasım 2013 günü bu sayfadan yayınlanacaktır.

Tekrardan Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, bol şanslar dilerim.

KAZANANLAR

Template Monster işbirliği ile yapmış olduğumuz ufak yarışmamıza katılan 6 kişi arasından çekiliş sonucunda aşağıda isimleri yazılı 3 arkadaş çıkmıştır. Hayırlı olmasını dilerim.

Erdem – gencsiyasetciler.com
Uğur Aydın – uguraydin.pro
Cem Baki – cembaki.com

Erhan Yakut Software Developer @Binalyze | Founder @Passwall | Golang Enthusiast | Open Sorcerer